Korduma kippuvad küsimused

Jah! Kütteliistu saab ühendada mistahes vee baasil süsteemiga. Näiteks gaasikatel, soojuspump, keskkütekatel, maasoojuspump jms. Tootevalikus on ka elektriküttel liist, mis ei vaja eraldi soojusallikat.

Jah! Kütteliist ThermaSkirt on valmistatud suure soojusjuhtivusega alumiiniumisulamist ja selle perimeetriline paigaldus tagab ühtlase temperatuuri toas.

Jah! Kütteliist ThermaSkirt suudab asendada olemasolevaid radiaatoreid.

Kare vesi ja katlakivi ei kujuta endast ohtu kinnistele süsteemidele, mis tsirkuleerivad vett. Avatud süsteemi (nt paisupaak) võib tekitada pika perioodi vältel setet, mis on normaalne. Mõlemal juhul võib kasutada süsteemis katlakivi eemaldajat, mis on mõeldud alumiiniumist süsteemidele. Soovitame kasutada näiteks ThermaSkirt TS5 või ScaleMaster SM1. Keskküttesüsteeme ei tohi täita keemiliselt töödeldud või pehme veega.

Küsi meilt rohkem lisainfot.

Jah! Radiaatoreid on küll odav ja lihtne paigaldada. Küll aga radiaator eraldab soojust kiirguse ja konvektsiooni kaudu, mis põhjustab õhu liikumist ehk temperatuur jaotub toas ebaühtlaselt. Kütteliist aga jaotab soojust ühtlaselt üle terve toa. Sama soojusmugavuse tagamiseks on võimalik temperatuuri alandada ning tänu sellele vähenevad ka küttekulud.

Ekspluatatsiooni kulud sõltuvad erinevatest teguritest. Maja suurusest, paigutuses ja orientatsioonist. Sinu elustiilist, isegi riietest mida kodus kannad, lisaks kas oled haige või mitte. Need kõik mõjutavad sinu mugavustunnet ja seega ka sooja hoidmiseks vajalikku energia kogust. Kõik need tegurid mõjutavad küttearvet. Kütteliistust tulenev soojus vajab 10-15% madalamat töötemperatuuri võrreldes radiaatoriga. Seega Sa võid vähendada termostaadil temperatuuri ja ikka tunda ennast mugavalt.

Hmmm… Kui toa kütmiseks kulub üks kilovatt siis kulub üks kilovatti igaljuhul olenemata kütteseadmest. Põrandakütte paigaldamisel energia säästmise kohta on teatud eeliseks see, et konvektsioonivoolude puudumisel muutub ruum madalamal temperatuuril soojemaks. Teisisõnu, 900 W võib olla piisav, et end mugavalt tunda. Kütteliistu tööpõhimõte on sarnane põrandaküttele ehk kiirgab soojust madalalt ja terve perimeetri ulatuses.

Kütteliistu temperatuur võib olla sama kuum, kui tavalisel radiaatoril või hoopiski sama soe kui põrandaküttel. Töötemperatuur määramine on Sinu valik. Lisaks toodame tervishoiusasutustes kasutamiseks sobivaid versioone, mille maksimaalne pinnatemperatuur on 43 °C. Kui teil on peres näiteks hooldatav inimene või olete lihtsalt mures lapsevanem, küsige meie EasyCleani süsteemi kohta. Radiaatorid põhjustavad ligikaudu 29 000 vigastust aastas, millest valdav enamus (92%) on löök- ja kukkumisvigastused, mitte põletused. Ainuüksi kütteliistu paigaldamine vähendab Sinu vigastuste ohtu 9/10 võrra.

UK Astmaühing on tunnistanud kütteliistu ThermaSkirt sobivaks küttelahenduseks ning kütteliistu ThermaSkirt kasutatakse nii haiglates kui ka astmahaigetega kodumajapidamistes. Kütteliist aitab tolmu ja muid ärritavaid aineid õhust eemal hoida. Lisaks kütteliist väldib “kuiva õhu” efekti, mis võib hingamistingimusi halvendada.

Mõelge selle peale, kui ThermaSkirt oleks tõesti lärmakas siis seda  ei saaks kasutada haiglapalatites, hooldekodudes, vaimse tervise üksustes ega koolides ja lasteaedades. Fakt on see, kui kütteliist on õigesti paigaldatud, siis ei tee see müra.

Metall paisub vaikselt, välja arvatud juhul kui see hõõrdub või surub vastu kõva pinda. Seetõttu kütteliistu liitekohtades kasutatakse plastikühendusi. Tänu sellele ei teki paisudes heli.

Teistel põrandaküttesüsteemidel on alumiiniumist ja vasest valmistatud ribid ja torud, mis paisuvad erineva kiirusega. Selle tulemusena võivad nad soojenedes ja jahtudes häält teha. Kütteliistu ThermaSkirt õigel paigaldamisel ei teki müra.

Ei! Ainus kord, kui see võib lekkida on siis, kui tihendit on paigaldamisel kahjustatud.

Kütteliistu tavapäraselt ei tohiks õhku kinni jääda. Kui see ka juhtub siis on erinevaid viise, et see välja saada. Küsi meilt lisainfot.

Jah! Täpsema info saamiseks võta meiega ühendust.

Jah! Kui soovid toodet näha ja katsuda siis võta meiega ühendust

Jah, võta meiega julgelt ühendust! Soovi korral tuleme ka objektile ning saame täpsemalt üle vaadata võimalused.